SEDA NERKİS

Ben, Seda Nerkis:

22 Temmuz 1985’te İstanbul’da doğdum. İtalyan Orta Okulu ve İtalyan Lisesi’nin ardından Yeditepe Üniversitesi / İletişim Fakültesi / Görsel İletişim Tasarımı Bölümünden mezun oldum. Ardından İstanbul Üniversitesi Sosyoloji’yi bitirdim ve şimdi yine İstanbul Üniversitesi’nde Çocuk Gelişimi Uzaktan Öğretim programına devam ediyorum.

2008-2013 yılları arasında kurumsal hayat tecrübelerim oldu. 2005’te annemin vefatı ile başlayan yaşamımdaki kaos 2012’de içinden çıkılmaz hale geldi. Annemin özelikle meditasyona ve de kişisel gelişime olan ilgisi beni de bu konulara yaklaştırmıştı fakat onun gidişinin ardından inandığım ve güvendiğim her şeyle arama derin bir mesafe girdi. Ve 2012’nin Eylül ayında tam da olması gereken oldu, “öğrenci hazır olduğunda öğretmen karşısına çıktı”... Ebru Demirhan ile tanıştım.


Kendim olmanın peşine düşmeye karar verdiğimde istifa ettim ve sevgili Ebru’nun danışanı oldum. Ardından Haziran 2013’te ise kendimi Ebru’nun asistanı olarak buldum. 1 yıl içinde Kuantum Eğitmenlik Eğitimi’ni tamamladım ve Ebru Antalya’ya taşınana kadar  altı yıl birlikte keyifle çalıştık. Mart 2019 itibariyle de yoluma kendim devam etmekteyim.

Şamanizm, budizm, meditasyon, reiki, evrensel şifa, nefes, masal anlatıcılığı üzerine eğitimler aldım ve atölyelere katıldım. Bugün eğitmen, kuantum ve bilinçaltı tekniklerinin uygulayıcısıyım.

Yaşamda bana ışık ve şifa olan bu yolda, ihtiyacı olanların yolunu aydınlatabilmek, şifaya aracılık etmek, öğrenmek ve öğretmek niyetiyle ilerliyorum.. Şükürler olsun.

Yaşamda bize ışık ve şifa olan bu yolda, ihtiyacı olanların yolunu aydınlatabilmek, öğrenmek ve öğretmek niyetiyle ilerliyoruz. Şükürler olsun...
Sosyal Medya
© 2018 Seda Nergis. All rights reserved.