NASIL ÇALIŞIYORUZ?

Gelmeden önce bilmeniz gerekenler

Bu kendi içinizde yapacağınız bir yolculuktur ve yalnızca sizin rızanız ile başlayıp sürebilir, kimsenin zoruyla, ricasıyla, talebiyle ya da hatırı için girilecek bir yol değildir. “Kendimizle bir olmak” yolculuğuna çıkmak cesaret gerektirir ve bu cesaret ancak içsel olarak üretilebilir.

Hiçbir ön hazırlığa, geldiğinizde ne anlatacağınızı düşünüp planlamanıza ihtiyaç yok. Kendinizi en rahat hissettiğiniz haliniz ve kıyafetlerinizle gelebilirsiniz. Geldiğinizde sizden 2-3 cümle ile hayatınızda sorun olarak tanımladığınız konuyu dinliyoruz ve hızlıca çalışmalarımıza başlıyoruz. Sabit bir işlem akışımız ve çalışma sıralamamız bulunmaz, çünkü bunu bizi kısır bırakabileceğine inanırız. O sebeple her geldiğinizde sizin bize söyleyecekleriniz ve de auranızın verdiği bilgi ışığında, günün şartında sizin için en verimli olacağını düşündüğümüz uygulamayı seçeriz.

Çalışmalarımız kişi ve konuya göre değişmekle birlikte ortalama 45 dakika-1,5 saat sürmektedir. Her çalışmanın sonunda kendinizi çok iyi hissetmeyebilirsiniz. Zira ortaya çıkan bilgiler zorlayıcı olabilir. Bir çok anı ve duygu suyun üstüne çıkabilir. Her çalışma sadece ortaya bilgileri dökmez aynı zaman ortaya dökülenlerin bir çözümünü de içerir. Zihninize, duygularınıza, bilinçaltınıza ve ruhunuza bunları işletmesi için zaman tanımanızı öneririz. Bilin ki bu süre boyunca desteğimiz sizlerle olacaktır.

Çalışmaların içeriğini danışanımız bilmediği için kendine uygun olanı seçemeyecektir. Bu nedenle çalışma seçimi sizin en yüksek hayrınız gözetildiğinden bizim tarafımızdan belirlenmektedir. Aile dramaları için eğitmenlik eğitimini tamamlamış arkadaşlarımız gerektiğinde bize destek vermektedir.

16 yaşından küçük çocuklarla ya da zihinsel problem yaşamakta olanlarla ilgili konularda tercihen anne ya da en yakın ebeveyn ile çalışırız. Çocuğun ya da kişinin burada bulunmalarına gerek yoktur, bu çalışmaların akabilmesini sağlamak ve onları korumak içindir.

Çözüm, şifa ve sevgi niyetiyle..

Yaşamda bize ışık ve şifa olan bu yolda, ihtiyacı olanların yolunu aydınlatabilmek, öğrenmek ve öğretmek niyetiyle ilerliyoruz. Şükürler olsun...
Sosyal Medya
© 2018 Seda Nergis. All rights reserved.